26.04.2022 00:00

Přijímáme přihlášky na školní rok 2024/2025.

 

Přihlášky jsou závazné až po úhradě kurzu. Pořadí přihlášek finálně řadíme podle data platby. Ceny jednotlivých kurzů a platební údaje jsou uvedeny níže - u formuláře přihlášky.  Naše výtvarné kurzy jsou v Brně bezkonkurenčně cenově nejvýhodnější. Dlouholetá tradice 27 let a vynikající zázemí vybaveného ateliéru je zárukou nadstandardní kvality výuky. 

 

                                            výtvarné kurzy brno, výtvarný kurz brno

Přihláška - Výtvarná škola Brno - 2024/2025.

kurzy se hradí převodem před zahájením výuky na účet číslo - 4024226053/0800, jako variabilní symbol uveďte telefon, který jste vyplnili v přihlášce. Platba v hotovosti se hradí v ateliéru. C e n y jednotlivých kurzů jsou uvedeny níže - pod přihláškou.

13.09.2016 07:58

  Obchodní podmínky Výtvarné školy Brno

  výtvarné kurzy Brno

 Platební údaje pro úhradu výtvarných kurzů:

 Platby kurzů proveďte převodem

 na číslo účtu - 4024226053, kód banky - 0800.

 Variabilní symbol: stejné vaše telefonní číslo, které uvádíte do přihlášky.

 Do poznámky k platbě můžete uvést vaše jméno i vybraný kurz.

 Platby v hotovosti se provádí v ateliéru v době výuky.

 Přihláška je závazná až po úhradě kurzu, pořadí přihlášek finálně řadíme

 podle data platby.

  kurzy kreslení a malování brno

 

 

kurzy kreslení, kurz kreslení, kurz kresby, kurzy kresby

kurz malby brno

kurzy kresby a malby, kurz kresby a malby, kurzy kreslení a malování, kresba a malba, keslíme a amalujeme

talentovky, talentové zkoušky, příprava na talentové zkoušky, všup, avu,

 

 

Další možnosti platby

22.12.2016 07:29

Platby za kurzy se provádí vždy před zahájením výuky. Ceny kurzů uvedené v přihláškách jsou na období jednoho pololetí školního roku nebo zvýhodněné ceny jsou na celý školní rok. Pokud volná kapacita dovoluje, je možné si zaplatit i jednotlivé lekce v hotovosti v ateliéru s příplatkem k průměrné ceně pololetního kurzovného 25%. U platby převodem je třeba uvést variabilní symbol nebo do poznámky k platbě napsat své jméno, ale nejlépe je uvést obojí. Vaším variabilním symbolem je stejné telefonní číslo, které jste vyplnili v přihlášce. 

Přihlášky jsou nezávazné až do provedení úhrady kurzu. Pořadí závazných, tedy již uhrazených přihlášek je evidováno podle data platby, nikoliv podle data podání přihlášky. Případné z jakéhokoliv důvodu vzniklé absence v kurzu je možné řešit domluvou na náhradním termínu, nikoli vrácením kurzovného. 

Další podmínky pro výuku.

CENY SÁDROVÝCH ODLITKŮ

03.05.2013 13:55

 

 Vyberte si váš kurz

 

výtvarné kurzy brno, výtvarný kurzvýtvarný kurz  v brně

 

kurzy kreslení brnokurzy kreslení brno

výtvarné kurzy brno

kurzy malování brnokurz kresby brnokurz malby brnokurzy kresby a malby brnoumělecké kurzy, umělecké kurzy brno,výtvarné kurzy, vývtarný kurz, výtvarné kurzy brnovýtvarné kurzy, výtvarný kurz, výtvarné kurzy brno, výtvarný kurz brno          figurální kresba brno, figurální kreslení brno, figurální kreslení                                    kurzy kreslení, kurz kreslení, kurz kresby, kurzy kresby, kurz kreslení brno, kurzy kreslení brnokurzy kreslení tužkou, kurz kresby tužkou, kurz kreslení tužkou brnofigurálka brno, kresba tužkou, kresbakurzy figurálního kreslení brnoportréty brno, portréty tužkou, portréty tužkou brnokurz kreslení tužkou, kurzy kreslení tužkou brnokreslení hlavy,brnoportrétní malba, portrétní malířství, portréty brno, kurz portrétováníkurzy malování, kurzy malby, kurz malby, kurz malby brnovýtvarný kurz brno. výtvarné kurzy brno, kurz malování brno, kurzy malování brnokurz kreslení, kurz kresby, kurz malby, kurzy malby, kurzy malby brnokurz malby brno, kurz malování brno, kurz malby a kresby brno

kurzy malby brno, kurz malování brno, kurz malby a kresby brno, kurz kresby a malby brno

 kurz kreslení brno