výtvarné kurzy brnokurzy kreslení

 

  

Výtvarné umění je přirozenou součástí našeho každodenního života, a to v nejrůznějších podobách, intenzitě a velikosti. Pokud zatoužíte objevovat rozmanitosti tohoto světa, roste vaše zvědavost, rozhlížíte se po okolí a stále více vnímáte své prožitky, můžete kromě samostatné práce zvolit i cestu v kolektivu lidí, které k sobě přivádí pestrá hra tvořivých přání. Vnímat jednotné myšlenky a opět rozmanité rozdíly jednotlivců je přirozená skladba tvůrčího kolektivu, který se může vyvíjet třeba i s vámi. Pro každého je takovýto krok jiný. Někdo nesměle hledá odvahu pro své začátky, zatímco jiný sebevědomě přichází zdokonalovat své kvality a někoho přemůže třeba jen zvědavost. Důležitý je i přístup k vedení kurzů. Každý asi hledá citlivý přístup a pochopení svého snažení při volbě výtvarných kurzů, či škol. 

Úplně zaručený recept hledáme jen stěží, a je nutné se spoléhat na vlastní intuici. Přesto je možné se orientovat podle několika prostých faktů.

Nejlépe vaše výtvarné snahy pochopí výtvarník, který skutečně pracuje na své vlastní tvorbě. Ten se ve své práci neustále setkává s novými objevy a také i s neúspěchy. Pokud svoji práci dělá poctivě, tak ví, jak je důležité nepodceňovat základy a také se k nim opět vracet. Nesnaží se jen předat své praktické zkušenosti, ale jeho snahou je vzbudit o tvůrčí práci zájem. Začátky jsou vždy citlivé, spojené s trpělivostí a pro každého jiné.

Za výtvarníky nejlépe mluví jejich práce a právě ta by měla oslovovat zájemce o výuku. Různé sliby a hovory o kvalitě v tvorbě nemají význam a každý by se měl především dívat na výtvarné práce vyučujících a jejich žáků. Kvalitní zázemí ateliéru poskytuje ideální prostředí pro výtvarnou práci v každém směru a neustále se pracuje na dalším zdokonalování. Ateliér vzbuzuje zájem doslova v celém světě a to nejen prostřednictvím internetu.

V našem ateliéru je vždy někde rozdělaná nějaká práce, která může být zdrojem inspirace a poučení pro ostatní. Zázemí ateliéru netvoří pouze jeho vybavení, ale právě zkušenosti z každodenní výtvarné činnosti a přítomná chuť tvořit. Naší snahou je nabídnout výběr kurzů tak, aby se dal přizpůsobit potřebám každého zájemce. Samozřejmostí je prostor pro úplné začátečníky a je vytvořena také skupina výtvarníků, kteří mají již výrazné výtvarné schopnosti. S cenami kurzů se snažíme vycházet vstříc široké veřejnosti a to při opravdu mimořádně dobré, nadstandartní kvalitě výuky. V organizaci je snaha najít řešení v případě absence v podobě náhrady výuky v jiném čase, vše je vždy na vzájemné domluvě. Pokud zatím ještě váháte, můžete přijít třeba na nezávaznou kozultaci a v klidu probereme vaše přání a představy.

kreslíme v brně

výtvarné kurzy brnokurzy kreslení brnokurz kreslení brnokurz kreslení brnokurzy kreslení brnokurzy kresby brnokurz figurální kresby brnokurzy kreslení brnokurz kreslení brno

kurzy kreslení brno

kurz kresby v brněkurzy kreslení brno

 

                 

 

                   Vyberte si váš kurz

                                                    výtvarný kurz v brně

                                                      Přihlášky na šk.r. 2024/2025

 

 

 

kurz figurální kresby brno

 

 

24.04.2017 10:07

kurz kresby