kurz kreslení a nalování brno

               Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře 

                         

              kurzy figurálního kreslení brno                                                        

                              kurzy kreslení  výtvarné kurzy brno,výtvarný kurz brno,kurzy kreslení,kurz kresby,kurz malování,kurz malby 

 

nebo osobně po telefonické domluvě v ateliéru na Mečové 5. Zde si můžete kurzy uhradit v hotovosti nebo převodem na č. u.: 40242260534/0800, váš variabilní symbol je telefonní číslo, které uvedete v přihlášce. Přihlášky jsou závazné až po uhrazení kurzu. (Vážní zájemci by s přihláškou neměli čekat na poslední chvíli, kurzy jsou kapacitně omezeny). 

Slevy:

Po absolvování jednoho celého školního roku ve vybraných kurzech, máte automaticky nárok na slevu v 2. a dalším školním roce. 

Naše výtvarné kurzy jsou v Brně bezkonkurenčně cenově nejvýhodnější. Dlouholetá tradice více, jak dvaceti let a vynikající zázemí vybaveného ateliéru je zárukou nadstandartní kvality.

 

Nic nejde bez práce a kvalita většinou nespočívá jen v lákavých efektech. Podstatou je osvojování si základní zobrazovací schopnosti, tedy řemesla a vytváření osobního vztahu k tvorbě. Ateliér na Staré radnici je pro všechny, kteří mají chuť a trochu odvahy udělat si čas na zážitky z vlastní výtvarné práce. 

Zde najdete inspiraci a veškeré zázemí pro vaši kreativní tvorbu i řemeslný základ.

 

Školní rok 2023/2024 zahájíme 19.9.2023.

 

Prostorný a kvalitně vybavený ateliér s odborným vedením nabízí plnohodnotnou výtvarnou práci i s velkými formáty, např. ve figurální kresbě a malbě. Výuka je již 18. rokem otevřena jak pro začátečníky, tak pro zkušenější výtvarníky. Najdete zde výtvarný relax i soustředěnou studijní formu práce, seznamujeme se s výtvarným světem ukázkami a výklady uměleckých děl. Ve výuce využíváme také živých modelů pro portrét i akt. Živé modely, základní materiál i nápoje jsou k dispozici již v ceně kurzovného. Bezbariérový ateliér se nachází na ideálně dostupném místě v nejkrásnějším prostředí historického centra Brna. Kromě pravidelné výuky jsme letos na základě zájmu o víkendové kurzy zařadili několik termínů těchto kurzů.

 

Výtvarný svět pro malé, velké a cesta ke kvalitnímu řemeslu. Žádný strach, žádný stud a klidně se do toho dejte. My pouze učíme a vy děláte zázraky.kurzy kreslení brnokurz kreslení brnokurzy kreslení

 

Výtvarný svět pro malé, velké a cesta ke kvalitnímu řemeslu. Žádný strach a klidně se do toho dejte. 

Přece jen v tom dnešním světě se něco jakoby vytrácí. Můžeme se kochat a příjemně oddávat prožitkům, na jejichž tvorbě jsme se ale sami aktivně podílet nemuseli. Čeho by byly schopny naše ruce, máme možnost se dozvídat stále méně. Určitě každý alespoň někdy cítí potřebu se nějak sám tak říkajíc vlastníma rukama a svým citem tvořivě účastnit svého života a má chuť do rukou vzít nějaký tvárný materiál. Pokud se k tomu neodhodlá a pozoruje, jak se z jeho rukou talent a tvůrčí chuť postupně vytrácí, nedozví se, o kolik by mohl jeho život být možná bohatší. A ten, kdo i nezdary v tvorbě považuje za přirozeně krásný prožitek oproti tvůrčí pasivitě, která postupně nás může ubíjet až k apatii, ten prožívá živé chvíle při otvírání nového a neznámého.    

 

 

 Vyberte si váš kurz                  

 

24.04.2017 10:22

kurzy malby