Malý intenzivní kurz kresby.

Jaro zahájíme s kresbou.

 

Nabízíme čtyři krátké, ale intenzivní lekce kresby pro ty, kteří nemají možnost se věnovat výtvarným kurzům po delší čas. Náplní kurzu je seznámení se s principy kresby prováděné tužkou, přírodním uhlem a tuší. Kurz vzhledem k jeho délce bude zaměřen hlavně na klíčové body práce s kresebnými materiály a to tak, aby každý absolvent kurzu byl vybaven pro následné samostatné rozvíjení svých kresebných schopností, tedy aby jsme věděli, jak na to.

Propracovaná metoda výuky klasických technik kresby tužkou, přírodním úhlem i  perem a tuší je zde nyní pro každého zájemce. Stačí jen vaše zvědavost a chuť objevit krásu kreslení. Přehledně a názorně se seznámíte krok za krokem se všemi základními způsoby kresby. Není nutná obava z náročnosti, tato koncepce výuky počítá s každým zájemcem o kreslení.

 

Kurz proběhne v termínech 28.3., 4.4., 11.4. a 25.4., vždy ve čtvrtek, v době od 15.45 do 17.00 h., (18.4. se kurz nekoná-velikonoční prázdniny) 

 

Cena kurzu je 1000 Kč včetně veškerého materiálu.

 

 

PŘIHLÁŠKA      harmonogram školního roku         kurz jako zajímavý dárek                       

krátkodobé kurzy kresbykurz kreslení, kurzy kreslení, kurz kresbykurzy kreslení, kreslení, kresba, kresby, výtvarné kurzy, výtvarný kurz

kurzy malování brnokurzy malování, kurzy kresby, kurzy kreslení, výtvarné kurzy brno, výtvarné kurzkurzy kreslení v brně

kurzy kreslení brnokurzy kresbykurzy kreslení

                                                                          zpět