kurzy malby brno

 

Výtvarný kurz kresby a malby

v přírodě pod širým nebem.

 

Připravujeme pro vás příjemný víkend  pod širým nebem v okolí Brna. Příležitost strávit hezký víkend získáváním nových výtvarných znalostí a dovedností a zároveň se seznámit s novými lidmi se společným zájmem, a to jak při práci, tak i ve vzájemných hovorech nebo odpočinku, to vše by mělo být přirozenou součástí našeho víkendového setkání.

Veškerý potřebný materiál a vybavení ke kvalitní práci a hlavně odborné vedení vám bude po celou dobu vašeho výtvarného pobytu k dispozici.

Sraz účastníků v sobotu i v neděli je v 9 hodin přímo v plenéru, (přesná lokalita bude aktuálně upřesněna) a ukončení programu bude v sobotu i v neděli v 17 hodin. Program zahrnuje obecný výklad o námětech v plenéru a zasvětí vás do postupů při kresbě a malbě vybraných námětů. Pro úplné začátečníky bude výklad veden k položení samých základů kresby a malby. Předpokládá se, že pracovní nasazení bude volně proložené chvílemi odpočinku a relaxaci. Jídlo, dopravu, případně nocleh si každý zajistí sám, pro všechny účastníky bude k dispozici k pití dostatek minerální vody a malé občerstvení v podobě ovoce a opékaných párků. Předpokládaná cena je 2600 Kč.

 

Pokud vás tato nabídka oslovila, prosím dejte o sobě vědět vyplněním zatím nezávazné přihlášky. PŘIHLÁŠKA

Při dostatečném počtu zájemců vám nabídneme konkrétní termín.

 

 

kurzy malování brno

                                                                        zpět