VELKÁ LEKCE KRESLENÍ aneb kreslení se nebojíme. 

 

Vše o kresbě a to pořádně od základů. Jak začít kreslit a jak zdokonalit úroveň kresby. Aby i kreslení bylo přirozenou součástí života. Velkou lekci kreslení chystáme na pátek 26.4.2024. Vše proběhne v čase od 9.00 ráno do 16.00 odpoledne. S sebou si do ateliéru prosím vemte chuť kreslit a chuť se něco o kresbě dozvědět a naučit.

Cena kurzu je 1800 Kč.  

PŘIHLÁŠKA                                  kurz jako zajímavý dárek

Od 9 do 12 hodin proběhne 1. část lekce, hodina přestávky na oběd a pokračujeme od 13 do 17 hodin. Celkem 7x60 minut. 

Místo konání je bezbariérový ateliér kresby v budově Staré radnice v Brně, sraz účastníků v ateliéru od 8.45 h. Pozdě příchozí se budou informovat na vrátnici. Skupinu může tvořit celkem až 14 účastníků výuky.

Kurz vás provede kresbou v jejich základních, ale i rozmanitých formách. Od skicování, přes studijní kresbu, až po finální podobu kresby. Ke každému účastníku kurzu bude individuální přístup s ohledem na jeho výtvarné zkušenosti a schopnosti. Můžeme se seznámit s kresebnými materiály od tužky, přírodního úhlu až po kresbu tuší. Veškerý materiál a také nápoje jsou zahrnuty v ceně. 

Propracovaná metoda výuky klasických technik kresby tužkou, přírodním úhlem a tuší je zde nyní pro každého zájemce. Stačí jen vaše zvědavost a chuť objevit krásu kreslení. Přehledně a názorně se seznámíte krok za krokem se všemi základními způsoby kresby. Není nutná obava z náročnosti, tato koncepce výuky počítá s každým zájemcem o kreslení.

 

Úhradu kurzu proveďte prosím převodem. číslo účtu - 4024226053, kód banky - 0800.

 Variabilní symbol: stejné vaše telefonní číslo, které uvádíte do přihlášky.

Do poznámky k platbě můžete uvést vaše jméno i vybraný kurz.

Po uhrazení kurzu je Vaše přihláška závazná.

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 728 577 179. Pokud se kurz např. z důvodu nemoci vyučujícího neuskuteční, budete co nejdříve informováni a bude se jednat o náhradním termínu nebo zrušení kurzu. V případě úplného zrušení kurzu ze strany školy se kurzovné vrací zpět v plné výši.

Těšíme se na výtvarné setkání.                                                              

 

kurz kreslení brnokurz kresleníkurzy kreslení brno