víkendový kurz lresby

Sobotní kurz figurální kresby

kurzy kreslení brno

kurzy kreslení brno

 

PŘIHLÁŠKA                                                          kurz jako zajímavý dárek

 

Místo konání je bezbariérový ateliér kresby v budově Staré radnice v Brně, Mečová 5. Sraz účastníků v ateliéru v 8.30 h. Pozdě příchozí se budou informovat na vrátnici. Skupinu může tvořit celkem až deset účastníků.

 

Kurz vás provede kresbou v jejich základních, ale i rozmanitých formách. Od skicování, přes studijní kresbu, až po finální podobu kresby. Ke každému účastníku kurzu bude individuální přístup s ohledem na jeho výtvarné zkušenosti a schopnosti. Seznámíme se s kresebnými materiály tužka, přírodní úhel, štětec a tuš. Zachycení pohybu a stavba lidského těla, ztvárnění modelace objemů, vyjádření charakteru živého modelu. Ateliér nabízí ideální prostor, osvětlení a vybavení pro kresbu pohybovek i rozměrných studií s tolik potřebným odstupem i od velkých formátů. Možnost použití různých výtvarných technik a postupů pro dosažení maximálních výsledků. Pro živý a intenzivní průběh výuky vyučující, kromě korektur přímo během výuky předvádí ze své mnohaleté praxe figurální tvorby svoje postupy a na místě vytváří ukázky.

 

Veškerý materiál, živý model pro figurální akt a také nápoje jsou zahrnuty v ceně. Úhradu kurzu můžete provést převodem nebo osobně v době výuky pravidelných kurzů v ateliéru. Po uhrazení kurzu je Vaše přihláška závazná.

Pokud se kurz např. z důvodu nemoci vyučujícího neuskuteční, budete co nejdříve informováni a bude se jednat o náhradním termínu nebo zrušení kurzu. V případě úplného zrušení kurzu se kurzovné vrací zpět v plné výši.

 

víkendový kurz kresby

víkendový kurz figurální kresby

víkendový kurz kresbykreslení brno

sobotní kurz kreslení

kurzy kreslení brno

sobotní kurz kresbykurzy kreslenívýtvarné kurzy brno

víkendový kurz kreslení

kurzy kreslení v brněkurz kresleníkurzy kreslení pravou hemisférou

                                                                                                zpět